İRM Dijital & Matbaa

İRM Dijital & Matbaa olarak, teknolojinin, hızın ve kalitenin yaşam standartlarını belirlediği gerçeğini göz önünde bulundurmaktayız. Başarıya ulaştırdığımız tüm projelerin temelinde benimsediğimiz inovatif duruş ve yarını şekillendirme idealimiz yatmaktadır. Profesyonelce sürdürdüğümüz ve sonlandırdığımız tüm projeler, kurulduğumuz 1996 yılından bu yana güvenle yolumuza devam etmemizi sağlayan en önemli itici güç olmaktadır.

Özgün tasarım anlayışına sahip uzman kadromuz ve kadromuzun dinamosu olan kurumsal kültürümüz, çözüm ortaklarımızın duyduğu tüm dijital ve ofset baskı ihtiyaçlarını, sorunsuz bir şekilde karşılamaya yöneliktir. “Sıfır hata” parolası sayesinde iş birliğine girdiğimiz ulusal ve uluslararası tüm kuruluşlarla başarılı çalışmalar ortaya koymaya devam etme inancı daha büyük adımlar atmamızı sağlamaktadır. Büyüyen İRM Dijital & Matbaa, başta enerji, finans ve perakende sektörleri olmak üzere markaların en güvenilir çözüm ortağı olmaya devam edecektir.

Sürdürülebilirlik, markamızın odağına yerleştirdiği en önemli kavramlardan biri olarak pozitif algılarla yenilenmeye devam etmektedir. Aşağıda listesi yer alan çağdaş ve son teknoloji makine parkurumuz, işini seven müşterisine değer veren uzman kadromuz, temellerini 23 yıllık geçmişimizden alan tecrübemiz, yarını bugünden anlamaya önem veren vizyonumuz, her biri kendi sektörünün öncü kuruluşları olan referanslarımız, çalışana değer veren SEÇ-G politikamız ile yanınızdayız…